Πρόσκληση σε δωρεάν εξ αποστάσεως εκπαιδευτικό πρόγραμμα επιχειρηματικών δεξιοτήτων που διοργανώνεται από το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών και το Τμήμα Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης του ΔΠΘ στο πλαίσιο του έργου Support for Cooperation and Development, SCD.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε σε εκπαιδευτικό πρόγραμμα, μέσω τηλεδιασκέψεων, που διοργανώνει το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης, κατά το οποίο θα πραγματοποιηθεί εκπαίδευση σε θέματα που αφορούν στην νεοφυή επιχειρηματικότητα και την καινοτομία και έχουν αναδειχθεί ως ενδιαφέροντα για τις νεοφυείς επιχειρήσεις.

Το εκπαιδευτικό πρόγραμμα απευθύνεται σε νεοφυείς (επίδοξους) επιχειρηματίες, σε φοιτητές, και σε στελέχη επιχειρήσεων, έχει διάρκεια 15 ώρες, και διατίθεται ΔΩΡΕΑΝ.

Δηλώστε συμμετοχή!