Εκδήλωση με θέμα Δυνατότητες και Ευκαιρίες στην EESTEC

Η EESTEC είναι ένας μη πολιτικός, μη κυβερνητικός, μη κερδοσκοπικός φοιτητικός οργανισμός που εστιάζει στην απόκτηση δεξιοτήτων (γνωστών και ως skills) και εμπειριών που εστιάζουν στην εξέλιξη, τόσο τη προσωπική, όσο και την επαγγελματική.

Την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου στις 7:15 μμ θα πραγματοποιηθεί μια εκδήλωση με θέμα Δυνατότητες και Ευκαιρίες στην EESTEC στον Πολυχώρο Τέχνης και Σκέψης – Οικία Μάνου Χατζιδάκι.

Είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για όλους σας να γνωρίσετε καλύτερα την ομάδα της EESTEC LC Xanthi, τους φετινους coordinators καθώς και αρκετά παλιότερα μέλη τα οποία θα είναι εκεί για να μοιραστούν μαζί σας εμπειρίες και στιγμές που έχουν ζήσει μέσα από την EESTEC.

Σας περιμένουμε όλους λοιπόν την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου και ώρα 7:15 μ.μ. στην Οικία του Μάνου Χατζιδάκι.

Σε περίπτωση που κάποιος φοιτητής ενδιαφέρεται να γίνει μέλος της ομάδας μας μπορεί να βρει την φόρμα συμμετοχής εδώ: https://forms.gle/qfXyWUEvFNzyWrgcA