Συνεργασία ΔΠΘ με Δίκτυο Συνδέσμων Βιοτεχνικών και Βιομηχανικών ΑΜΘ – Επισκέψεις

Καλησπέρα σας,

Στα πλαίσια της συνεργασίας μεταξύ του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης και του Δικτύου Συνδέσμων Βιοτεχνιών και Βιομηχανιών της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, προγραμματίζεται ένα αριθμός επισκέψεων σε επιχειρήσεις της Κομοτηνής και της Αλεξανδρούπολης στις 23 και 24 Μαΐου 2022 (επισυνάπτεται σχετικό προσωρινό πρόγραμμα).

Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν, παρακαλούμε να απαντήσουνε στην παρούσα ηλεκτρονική διεύθυνση έως τις 11 Μαΐου 2022, αναγράφοντας ονοματεπώνυμο, ιδιότητα και αριθμό τηλεφώνου. Ο αριθμός συμμετοχών θα είναι περιορισμένος, λόγω συνθηκών covid-19, και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Παρακαλούμε όπως ενημερωθούνε τα μέλη ΔΕΠ, οι Διδακτορικοί ερευνητές και οι Μεταπτυχιακοί φοιτητές των Τμημάτων σας.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας.

Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Γραφείο Πρυτανικών Αρχών